Zaawansowane
Ogłoszenie

Działka 26 ar ze sprawnym młynem

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 85 000,00 PLN
Województwo: lubelskie
Firma: AD REM Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 795083722
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 14653
dodano: 2017.10.09
ważne do: 2018.04.07
wyświetleń: 49

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż działka z młynem o pow. 26 arów położona w miejscowości Boby - Kolonia gm. Urzędów. Działka została oznaczona numerem ewidencyjnym 382/2, jej wymiary to 22 m szerokości oraz 121 m długości.

Nieruchomość została przeznaczona w MPZP pod UR; UK i UT - usługi rzemiosła, usługi turystyki i usługi kultury - o następujących ustaleniach:

• przeznaczenie terenu: młyn pełniący funkcje usług dla rolnictwa, wariantowo przeznaczony na cele kultury lub usług turystycznych (zajazd, schronisko itp.)
• zasady zagospodarowania: obejmuje się ochroną planistyczną drewniany młyn motorowy z lat 30-tych XX w. jako relikt zabudowy przemysłowej.

Parcela posiada dostęp do sieci energetycznej oraz telefonicznej, dodatkowo po drugiej stronie ulicy przebiega sieć wodociągowa oraz gazowa.

Na działce znajduje się drewniany, trzykondygnacyjny młyn z dobudowaną częścią murowaną oraz blaszany kiosk z wagą samochodową (sprawną). Młyn jest w pełni wyposażony, gotowy do uruchomienia produkcji. Urządzenia zamontowane w nim są napędzane przez dwa silniki elektryczne o mocy 18 kW i 10 kW. Całością może operować jedna osoba. W bryle budynku znajdują się także dwa pomieszczenia socjalne.

Plac jest częściowo utwardzony płytami betonowymi. Poza tym działka jest pusta, niezadrzewiona, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Znajduje się 7 km od Urzędowa, w pobliżu m.in. szkoła podstawowa, remiza oraz sklep spożywczy.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRC7T


Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11.
Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama