Zaawansowane
Ogłoszenie

BIZNest Konto dla firm za bezwarunkowe 0 złotych!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: mazowieckie
Firma: Nest Bank
Powiat: wołomiński
Miasto: Ząbki
E-mail: nestbankzabki@gmail.com
Telefon: 667529473
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 14498
dodano: 2017.10.05
ważne do: 2018.04.03
wyświetleń: 73

Szczegóły oferty:

Nest Bank to bezpieczna bankowość dla tych, dla których rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią Państwu i Państwa bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa, którego każda rodzina potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła.

W przeciwieństwie do innych, nie chcemy być tylko bankiem. Chcemy być dla Państwa realnym wsparciem w codziennym życiu, dlatego przy tworzeniu oferty bazowaliśmy na bezpośrednich rozmowach z Klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach. Nest Bank oferuje Państwu  stabilne i godne zaufania produkty zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub spółkę i szukasz konta firmowego? W Nest Banku rozumiemy Twoje potrzeby i chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Dlatego oferujemy Ci bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie BIZnest Konta dla firm, dodatkowo kartę płatniczą oraz usługi, z których Twoja firma korzysta codziennie.

Dlaczego warto?
BIZnest Konto to swoboda i wygoda w jednym. Bez płacenia za to, co w każdym banku powinno być za darmo. Z naszym kontem zyskujesz:
0 zł za obsługę gotówkową (wpłaty w każdym wpłatomacie Euronetu oraz wypłaty gotówki z każdego bankomatu w Polsce)
0 zł za przelewy internetowe (wszystkie krajowe przelewy w PLN realizowane poprzez Elixir, przelewy do ZUS i US oraz przelewy w EUR w ramach Unii Europejskiej tzw. SEPA)
0 zł za prowadzenie każdego rachunku w złotych (zarówno konto główne, jak i dodatkowe BIZnest Konta oraz rachunki w aż 11 walutach)
0 zł za korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów)
Dostęp do środków w banku 24h 7 dni w tygodniu (zarówno na komputerze, jak i w telefonie czy tablecie - zawsze, kiedy tego potrzebujesz)
Pamiętaj, posiadając konta firmowe i osobiste w Nest Banku masz wszystko pod ręką. Wystarczy jedno logowanie i jeden system, aby korzystać z obu rachunków – firmowego i osobistego.

PROMOCJA!


Zwrot raty kredytu po roku
Zyskaj nawet 5 tysięcy złotych!
Weź kredyt firmowy w Nest Banku, korzystaj aktywnie z BIZnest Konta i zyskaj zwrot całej raty kredytu po roku.
Sprawdź jakie to proste:
Wystarczy, że po otrzymaniu kredytu, przeniesiesz do nas część swoich obrotów oraz będziesz przez pierwszy rok:
1. AKTYWNIE korzystał z BIZnest Konta – zapewniał co miesiąc wpływy na konto w kwocie stanowiącej co najmniej 10% kwoty przyznanego kredytu
2. PŁACIŁ ZUS lub US z konta – realizuj co miesiąc przelewy pełnej składki do ZUS lub zaliczki na podatek do US z BIZnest Konta
3. TERMINOWO spłacaj raty kredytu
4. Wyraź zgodę marketingową i utrzymuj ją w całym okresie trwania promocji

I to wszystkie warunki!


Zapraszamy do Placówki Partnerskiej Nest Bank w Ząbkach, przy ul. Batorego 25 lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 667529473.
Masz natłok spraw i nie dysponujesz wystarczającym pokładem czasu? Żaden problem, zostaw kontakt do siebie, lub zadzwoń do nas, a nasz doradca przyjedzie do Ciebie.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama