Zaawansowane
Ogłoszenie

Kraśnik - działka z potencjałem inwestycyjnym

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 90 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 795083722
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 14491
dodano: 2017.10.05
ważne do: 2018.11.15
wyświetleń: 2

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Kraśniku na osiedlu Piaski. Działka zajmuje powierzchnię 741 m², jej wymiary to 15 m szerokości oraz 50 m długości. Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej oraz gazowej. Zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej o małym natężeniu ruchu.

Działka stanowi interesującą propozycję inwestycyjną - zlokalizowanych jest na niej kilkanaście garaży, które dotychczas przeznaczone były pod wynajem i które mogą generować przyszłemu właścicielowi regularne dochody - warto zaznaczyć, że osiedle Piaski jest obszarem rozwijającej się zabudowy wielorodzinnej, co może przyczynić się do wzrostu zapotrzebowania na tego typu obiekty.

Dodatkowo według MPZP sama działka została przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną MW - parcela może stanowić element większego kompleksu, gdzie możliwe będzie wybudowanie bloku mieszkalnego.

Działka cechuje się bardzo dobrą lokalizacją - znajduje się przy ul. Piaskowej, blisko osiedla, sklepu spożywczego, żłobka, poczty, biblioteki, przychodni, przystanku MPK. 15 minut spacerem od działki znajduje się zalew Kraśnicki. Dodatkowo nieruchomość dysponuje dobrym dojazdem do ul. Urzędowskiej oraz al. Tysiąclecia. Do centrum Kraśnika Starego niecałe 1,4 km.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami. Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama