Zaawansowane
Ogłoszenie

DS Auto

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: mazowieckie
Firma: DS Auto
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa Pruszków
Kod pocztowy: 05-800
Ulica: 3-go Maja 101
E-mail: katalizatory2017@onet.pl
Telefon: 606 987 490
Strona www: https://www.katalizatory-warszawa.pl/
   
nr. ogłoszenia 13244
dodano: 2017.08.14
ważne do: 2018.10.10
wyświetleń: 12

Szczegóły oferty:

Firma DS Auto od roku 2000 zajmuje się skupowaniem oraz przerabianiem katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych DPF oraz skupowaniem akumulatorów oraz wiązek samochodowych (kabli). Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy i najbardziej korzystne ceny, ponieważ lata pracy w tej branży, pozwoliły nam stać się jej liderem. Posiadamy punkty stacjonarne na terenie całej Polski. Oferujemy również dojazd do klientów oraz wycenę katalizatorów, nawet jeśli nie posiadają one numerów. Nie współpracujemy z pośrednikami, dlatego proponowane przez nas ceny skupu są często o 30% wyższe.

Jednymi z najkorzystniejszych opcji współpracy jakie mamy do zaoferowania są skup online oraz skup hurtowy. Pierwsza opcja jest idealnym i najwygodniejszym wyjściem dla każdego z naszych klientów. Dzięki naszym cennikom w łatwy sposób oszacować można cenę danego katalizatora. Jeśli posiada ktoś punkt demontażu samochodów i do sprzedaży ma przynajmniej 100 sztuk katalizatorów lub filtrów DPF, oferujemy darmową wycenę oraz rozsądną zapłatę. Zapewniamy również bezpłatne wycięcie monolitu z katalizatorów.

Zaufało nam już wiele firm, jak i klientów prywatnych. Cieszymy się ogromnym zaufaniem, ponieważ posiadamy wszelkie pozwolenia na skupowanie, magazynowanie, segregowanie oraz transport katalizatorów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, bez względu na spadki cen metali takich jak platyna, rod, czy srebro. Jesteśmy w stanie wykonać analizę XRF jeśli dany katalizator nie posiada numerów. Na współpracy z nami można tylko zyskać, dlatego zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się bliżej z naszą ofertą.

Nasza strona internetowa: https://www.katalizatory-warszawa.pl/
 


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
  • Podgrzewacz (silnik URSUS C-360)
  • przewody do swiec
  • lampa Audi
  • Łożyska, szeroki wybór łożysk
  • Rozrusznik PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT  SZT auto
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia