Zaawansowane
Ogłoszenie

Testerzy wierności - Agencja

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Agencja Vendetta
Powiat: cały kraj
E-mail: agencjavendetta@gmail.com
Telefon: 503569066
Strona www: vendetta-detektyw.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 13055
dodano: 2017.08.07
ważne do: 2018.02.03
wyświetleń: 134

Szczegóły oferty:

Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI” .
„Wspaniała blondynka ogląda się za tobą o cudownym słodkim uśmiechu, a może szatynka o długich nogach na wysokich szpilkach prosi cię o ogień. I nagle zanim się spostrzeżesz już jesteś zauroczony nią i jej wyglądem, myślisz, że spadła ci gwiazdka z nieba, podczas gdy żona – mąż czeka w domu. Ale czar szybko pryska uważaj to może być tester lub testerka wierności!. „
Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o partnerce lub partnerze możemy sprawdzić.
Przez ostatnie lata prowadzona była działalność typowo detektywistyczna. Z myślą o naszych klientach postanowiono zmienić jej formę jak i drastycznie obniżyć koszty. Nadal wszystkie czynności udokumentowania zdrady wykonują licencjonowani detektywi, co przekłada się na jakość usługi.
Kontakt z klientem ogranicza się przeważnie do rozmowy telefonicznej oraz korespondencji mailowej. Spotkania twarzą w twarz to rzadkość.  W pierwszej kolejności pytamy klienta o upodobania jego partnera, partnerki. Chodzi nie tylko o typ urody, ale też np. o ulubiony zapach, perfum czy markę samochodu. Potem wybieramy modela, który odpowiada tym oczekiwaniom i dochodzi do spotkania.
Jeszcze do niedawna testowanie wierności było domeną znajomych, teraz wyspecjalizowane biuro takie jak nasze. Polacy coraz chętniej korzystają z naszych usług, nie tylko prosząc o wnikliwą obserwację partnera, którego podejrzewali o nieszczerość, ale i udokumentowanie zdrady.
Do dyspozycji agencji pozostają aktorzy i modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki którym możemy sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok", najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa.
Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę, już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonny do zdrady. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łózka, a zlecenie trwa zazwyczaj do 2 miesięcy.
Całość zdarzenia z udziałem testerów jest fotografowana i filmowana, działając jak fotografowie paparazzi. Nasze materiały mogą zostać wykorzystane przy sprawach rozwodowych i stanowią 100% dowód zdrady które respektują sądy jak i adwokaci.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Agencją w celu zapoznania się z cennikiem który jest dostosowywany do możliwości klienta jak i również całokształtu zlecenia.. Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.
Telefon: 
503-569-066 
Poczta mail: agencjavendetta@gmail.com
Strona
http://www.vendetta-detektyw.pl
W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura aby udzielić Państwu dokładnej odpowiedzi na Państwa pytania w ceny wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
  • Tłumaczenia medyczne - język węgierski
  • Tłumaczenia techniczne - język serbski
  • no-foto
  • no-foto
  • Usługi sprzątające Wrocław
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia