Zaawansowane
Ogłoszenie

Działka usługowo-budowlana przy ul. Willowej

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 259 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 531693177
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12484
dodano: 2017.07.21
ważne do: 2018.07.31
wyświetleń: 18

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż działka o pow. 2581 m² zlokalizowana w Kraśniku, na obszarze nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych przy ul. Willowej. Działka wg MPZP została w części przeznaczona pod teren usług (880 m²), a w części pod obszar zabudowy jednorodzinnej.

Parcela posiada dostęp do sieci energetycznej, w planach przewidziano także budowę sieci gazowej. Dojazd do działki odbywa się drogą utwardzoną, ale przewidziana jest budowa drogi asfaltowej.

Działka znajduje się na obszarze nowo powstałego osiedla eleganckich domów jednorodzinnych, w spokojnej i cichej okolicy Kraśnika Starego, ale jednocześnie blisko centrum i obiektów użyteczności publicznej - w pobliżu zlokalizowany jest m.in. market spożywczy, przychodnia, apteka, szkoła, urzędy. Dodatkowo niedaleko działki przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, m.in. al. Tysiąclecia umożliwiająca szybką komunikację do Kraśnika Fabrycznego, jak i w kierunku obwodnicy miasta.

Nieruchomość stanowi ciekawą ofertę inwestycyjną - wchodzi w skład kompleksu wydzielonego fragmentu działek o pow. 47 arów przeznaczonych w MPZP pod usługi, dlatego w przyszłości jej wartość z pewnością wzrośnie. Dodatkowo działka znajduje się przy planowanym ważnym węźle komunikacyjnym łączącym przyszłą S19 z droga na SSE Budzyń.

Istnieje możliwość wydzielenia działki na 3 części - dwie działki budowlane i jedną pod usługi.

Oferta dostępna za pośrednictwem Adrem Nieruchomości
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup. U nas otrzymasz taką samą ofertę jakbyś poszedł samodzielnie do banku z tą różnicą, że dzięki nam omijasz kolejki i twój wniosek trafia od razu tam, gdzie powinien. Powiadomimy Cię rzetelnie czy masz szansę na kredyt.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się