Zaawansowane
Ogłoszenie

Konsultacje medyczne na astmę

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Faktor
Powiat: cały kraj
E-mail: zygi1947@interia.pl
Strona www: http://diety1.blog.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12400
dodano: 2017.07.18
ważne do: 2018.01.14
wyświetleń: 62

Szczegóły oferty:

Astma jest przewlekłym zapaleniem dróg oddechowych w płucach. Błona śluzowa w płucach jest stale poirytowana i drogi oddechowe są od czasu do czasu zwężone. To dlatego, że płuca astmatyków są bardziej wrażliwe na pewne bodźce, takie jak dym, roztocza, zwierzęta i spaliny. Bodźce te mogą powodować uciążliwe objawy.

Niewielki zapalenia płuc jako reakcja na bodźce zewnętrzne mogą powodować objawy astmy. Mięśnie w drogach oddechowych zwężają się a błon śluzowe produkują więcej śluzu. Powoduje to zwężenie dróg oddechowych. Duszności, świszczący, krotki oddech, kaszel i trudności w oddychaniu są znane jako objawy. Choć astma jest chorobą przewlekłą, astmatycy nie mają przez cały czas objawów astmy. Objawy mogą znikać nawet na kilka tygodni. Kiedy objawy znacznie wzrastają, mówimy o ataku astmy.

Przyczyna astmy jest wciąż niejasna. Badania wskazują, że istotną rolę odgrywają tu dziedziczność i wrażliwość na alergie. Choroba nie jest jeszcze uleczalna. Istnieje wiele leków łagodzących objawy astmy. Leki rozszerzające oskrzela i przeciwzapalne zapewniają rozszerzenie dróg oddechowych i zahamowanie stanu zapalnego. Leki na astmę są często podawane w postaci inhalatora, aby lek bezpośrednio dostał się do płuc, aby one mogły wykonywać swoją pracę. Przy odpowiednim leczeniu dolegliwości można w miarę normalnie żyć z astmą.

Więcej na stronie

http://diety1.blog.pl/


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama