Zaawansowane
Ogłoszenie

Kredyty do 300 000 zł dla firm

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Faktor
Powiat: cały kraj
E-mail: zygi1947@interia.pl
Strona www: http://finansowe-1.blog.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12350
dodano: 2017.07.17
ważne do: 2018.01.13
wyświetleń: 102

Szczegóły oferty:

Bez zaświadczeń z ZUS i US
Pieniądze nawet w 1 dzień
Bezpłatna pomoc doradcy

Wypełnij formularz, aby rozpocząć proces wnioskowania o kredyt dla firm.

Kredyt obrotowy ratalny to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy chcącego zachować płynność finansową lub potrzebującego wygodnego dostępu do środków na wydatki biznesowe. Nawet do 300 000 zł do Twojej dyspozycji w dzień i w nocy. Pieniądze wybierzesz z bankomatu przy użyciu karty debetowej, zapłacisz za zakupy kartą zbliżeniową lub wykonasz przelew na dowolne konto i na dowolny cel. Kredyt obrotowy ratalny może być również kredytem dla nowych firm, a jego minimalna kwota wynosi 5000 zł

Decyzja kredytowa w kilka minut, wydawana online, bez zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS. Obrotomierz to nasz unikalny, łatwy w obsłudze kalkulator zdolności kredytowej. Ale to nie wszystko! W serwisie wraz z kredytem dla firmy możesz uzyskać również limit w rachunku bieżącym, kredyt inwestycyjny i kartę kredytową.
W naszym banku znajdziesz również inne produkty i rozwiązania, które wspomogą Ciebie i Twoją firmę. Do kredytu dostaniesz rachunek z kartą płatniczą, której możesz użyć do wpłacania i wypłacania środków w Mobilnym Wpłatomacie. Wpłatomat, który zamówisz przez naszą aplikację mobilną, przyjedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce o wskazanej porze. W ramach konta uzyskasz też dostęp do innowacyjnej platformy, za pośrednictwem której nie tylko wykonasz przelewy czy założysz atrakcyjną lokatę. Platforma umożliwi Ci również wystawianie faktur Twoim klientom i kontrahentom, bezpieczne przechowywanie dokumentów oraz prognozowanie przepływów pieniężnych.
W pakiecie otrzymasz także darmowy dostęp do przestrzeni coworkingowej z darmową kawą, bezpłatnym Wi-Fi i możliwością korzystania z urządzeń biurowych. Biuro coworkingowe to świetne miejsce, aby poznać przedsiębiorczych ludzi, nawiązać współpracę biznesową czy umówić się z kontrahentem w dogodnej lokalizacji.

Więcej na stronie http://finansowe-1.blog.pl/


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się