Zaawansowane
Ogłoszenie

Las 2,2 ha z możliwością zabudowy na 0,2 ha - Mniszek

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 190 000,00 PLN
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 531693177
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12317
dodano: 2017.07.14
ważne do: 2018.07.31
wyświetleń: 42

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż malowniczo położona działka leśna o pow. 22013 m² zlokalizowana w miejscowości Kozłówka gm. Gościeradów. Działka od północy graniczy z drogą powiatową Kosin - Gościeradów, natomiast od południa ze stawami i rzeką Tuczyn. Działka jest płaska, położona na wyniesieniu, na południowej części kończy się na skarpie, z której roztacza się piękny widok na okoliczne stawy i lasy. Skład gatunkowy lasu tworzą głównie wielopokoleniowe sosny oraz brzozy.

Wg MPZP działka została przeznaczona pod zalesienie, ale wyznaczono na jej terenie obszar o pow. ok 20 arów przeznaczony pod zabudowę. Z tego względu działka stanowi znakomitą ofertę pod inwestycję typu obiekt mieszkalny, wypoczynkowy, gospodarstwo agroturystyczne, dom weselny, obiekt rekreacyjny lub podobne. Pierwotnie planowano wybudować na tym fragmencie pensjonat.

Przyszły właściciel działki będzie mógł cieszyć się bliskością natury oraz ciszą i spokojem. Ze wzgórza wyłania się piękny widok na liczne stawy i lasy, ponadto teren ten jest bogaty w różnego rodzaju faunę i florę. Okolica położona jest wśród jezior i borów sosnowych - cechuje się swoistym mikroklimatem. Znajduje się 7 km od Zawichostu, 10 km od Annopola i 20 km od Kraśnika.

Dodatkowo istniej możliwość zakupu:
• elektrowni wodnej o mocy 30 kW wraz z stawem o pow. 28572 m² i innymi działkami o łącznej pow. 4839 m²
• domu o pow. 100 m² wraz z 9 działkami przeznaczonymi wg MPZP pod zabudowę oraz usługi turystyczne o łącznej pow. 22121 m²


NOWOŚĆ - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRFY7


Oferta dostępna za pośrednictwem Adrem Nieruchomości
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup. U nas otrzymasz taką samą ofertę jakbyś poszedł samodzielnie do banku z tą różnicą, że dzięki nam omijasz kolejki i twój wniosek trafia od razu tam, gdzie powinien. Powiadomimy Cię rzetelnie czy masz szansę na kredyt.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama