Zaawansowane
Ogłoszenie

Dom ze stawem w malowniczej okolicy + 2,21 ha

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Cena: 350 000,00 PLN
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 531693177
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Stan: używany
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12299
dodano: 2017.07.13
ważne do: 2018.07.31
wyświetleń: 9

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w której skład wchodzi dom jednorodzinny z działkami o łącznej pow. 2,21 ha zlokalizowany w Kozłówce, gmina Gościeradów. Nieruchomość tworzy 9 działek o pow. 781 m² - 7056 m² i przeznaczeniu wg MPZP m.in.: pod zabudowę, usługi i działalność turystyczną. Większość z parceli posiada dostęp do stawów.

Na jednej z działek usytuowano murowany budynek mieszkalny o pow. 100 m². W skład budynku wchodzą: 2 sypialnie, łazienka, kuchnia, weranda, dodatkowo dom jest podpiwniczony . Budynek ma dostęp do sieci energetycznej, ponadto posiada własne ujęcie wody z filtrem oraz przydomową oczyszczalnię ścieków, ogrzewany jest poprzez piec na węgiel lub olej opałowy (dodatkowo kominek). Warto podkreślić, że budynek nie jest domkiem letniskowym, a pełnowartościowym, całorocznym budynkiem mieszkalnym, położony na 70 arowej działce mającej dostęp do stawu.

Oferta stanowi interesującą propozycję pod inwestycje - okolica położona jest wśród jezior i borów sosnowych - cechuje się swoistym mikroklimatem, ciszą, spokojem oraz mnogością fauny i flory. Znajduje się przy drodze powiatowej nr 2711 Gościeradów - Kosin, 7 km od Zawichostu, 10 km od Annopola i 20 km od Kraśnika. Z tego względu posiada potencjał inwestycyjny, dodatkowo, zgodnie z ustaleniami MPZP istnieje możliwość przeznaczenia poszczególnych działek pod budowę domków letniskowych, obiektów usługowych, bądź stworzenia gospodarstwa agroturystycznego lub ośrodka wypoczynkowego.

Dodatkowo istniej możliwość zakupu:

• elektrowni wodnej o mocy 30 kW wraz z stawem o pow. 28572 m² i innymi działkami o łącznej pow. 4839 m²
• lasu o pow. 22013 m² z wydzielonym obszarem 20 arów pod zabudowę.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRFY7


Zapraszamy także do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji na żywo, ponieważ wirtualny spacer ani fotografie nie oddają w pełni piękna tego miejsca.

Oferta dostępna za pośrednictwem Adrem Nieruchomości

Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami. Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama