Zaawansowane
Ogłoszenie

Urzędów - piekarnia na sprzedaż

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Cena: 465 000,00 PLN
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 531693177
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12289
dodano: 2017.07.13
ważne do: 2018.01.09
wyświetleń: 78

Szczegóły oferty:

Sprzedam piekarnię położoną w Wierzbicy, przy drodze nr 833 Kraśnik - Chodel. Budynek posiada jedną kondygnację użytkową o pow. 264 m², w której skład wchodzi:
•    myjnia na pojemniki - 12,9 m²
•    biuro - 11,7 m²
•    magazyn pieczywa - 27,5 m²
•    ekspedycja 22,9 m² + składzik 3,1 m²
•    część socjalna z łazienką męską, łazienką żeńską (obie wyposażone m.in. w prysznic), dwoma pomieszczeniami socjalnymi i korytarzem - 39 m²
•    pomieszczenie produkcyjne - 52,9 m²
•    pomieszczenie produkcyjne - 46 m² + chłodnia 7,5 m²
•    magazyn - 10,4 m²
•    magazyn - 20,2 m²
•    kotłownia - 8,5 m² na piec węglowy

Budynek powstał w 2004 roku z suporka. Obecnie prezentuje dobry stan techniczny: na podłogach położono płytki oraz lastryko (w pomieszczeniach produkcyjno - magazynowych, ze względu na wymogi sanepidu), na ścianach położono gładzie oraz pomalowano je farbami z atestem (sprowadzanymi z Belgii). Dodatkowo zamontowano sufity podwieszane wykończone sidingiem oraz kasetonami. Wstawiono okna PVC oraz zamontowano układ wentylacyjny.

Budynek cechuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, zgodnym z normami sanepidu - np. część biurową zlokalizowano przy głównym wejściu z dala od części produkcyjnej, natomiast kotłownia odizolowana jest od reszty pomieszczeń ścianą nośną. Większość ścian wewnętrznych stanowią ściany działowe, dlatego istnieje możliwość do aranżacji pomieszczeń według własnych potrzeb.  Budynek jest częściowo wyposażony i prezentuje dobry stan techniczny, dlatego możliwe jest szybkie rozpoczęcie produkcji, bądź zmiana prowadzonej na nim działalności. Budynek spełnia normy HACCP.

Dodatkowo w cenę wliczono urządzenia piekarnicze:
•    Piec obrotowy REVENT + garownik + 4 wózki (na olej lub gaz)
•    Mikser DIOSNA 30 litrów i 60 litrów
•    Dieża do ciasta na 40 kg mąki
•    Zamrażalko - lodówka SAREL

Piekarnię usytuowano na 1,5 ha działce, z bardzo dobra lokalizacją - przy drodze wojewódzkiej nr 833, 5 km od Urzędowa, oraz 10 km od Kraśnika i Chodla. Atutem działki jest jej szerokość sięgająca 53 m - co umożliwia m.in. swobodne manewrowanie pojazdami.

NOWOŚĆ - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRFFB


Oferta dostępna za pośrednictwem Adrem Nieruchomości
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup. U nas otrzymasz taką samą ofertę jakbyś poszedł samodzielnie do banku z tą różnicą, że dzięki nam omijasz kolejki i twój wniosek trafia od razu tam, gdzie powinien. Powiadomimy Cię rzetelnie czy masz szansę na kredyt.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się