Zaawansowane
Ogłoszenie

Kraśnik - 4 działki budowlane w atrakcyjnej cenie

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 88 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 531693177
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12229
dodano: 2017.07.11
ważne do: 2019.02.02
wyświetleń: 71

Szczegóły oferty:

Sprzedam 4 działki budowlane zlokalizowanych w Kraśniku Fabrycznym, przy ul. Granicznej. W skład oferty wchodzą działki nr:
•    673/1 - pow. 923 m² i wymiarach 25 m na 37 m, działka jest plaska, częściowo zabudowana, dojazd do działki odbywa się drogą utwardzoną
•    673/2 - pow. 1228 m² i wymiarach 25 m na 49 m, działka jest płaska, zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 60 m² przeznaczonym do rozbiórki bądź przebudowy, nieruchomość jest ogrodzona, posiada dostęp do sieci energetycznej, dojazd do parceli odbywa się drogą utwardzoną
•    674/1 - pow. 1072 m² i wymiarach 26 m na 42 m, działka jest płaska, niezabudowana, położona bezpośrednio przy ul. Granicznej - posiada dostęp do wszystkich mediów, na samej działce znajduje się linia energetyczna
•    674/2 - pow. 898 m² i wymiarach 26 m na 35 m, działka płaska, niezabudowana, posiadająca dostęp do sieci energetycznej. Dojazd do parceli odbywa się drogą utwardzoną.

Wszystkie działki zostały przeznaczone w MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN z możliwością realizacji usług nieuciążliwych. Na działce 674/1 i 674/2 ustanowiono służebność drogową szerokości 3 m biegnący zachodnim bokiem działek.

Działki są atrakcyjnie zlokalizowane - w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych, galerii handlowej, marketów spożywczych i budowlanych, szkoły, szpitala i innych obiektów użyteczności publicznej. Dodatkowo blisko znajduje się teren leśny wraz z kompleksem stawów, co docenią miłośnicy przyrody.

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy działki 673/1, działki numer 674/1 i 694/2 sprzedawane są w cenie 100 zł/m², działka nr 673/2 sprzedawana jest w cenie 95 zł/m². Dla zdecydowanego klienta ceny do negocjacji.

Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9:00 do 17:00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami. Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup. U nas otrzymasz taką samą ofertę jak w banku z tą różnicą, że dzięki nam omijasz kolejki i twój wniosek trafia od razu tam gdzie powinien. Powiadomimy Cię rzetelnie czy masz szansę na kredyt.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
  • no-foto
  • Atrakcyjna działka na przedmieściach
  • Działka budowlana
  • Działi budowlane
  • no-foto
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama