Zaawansowane
Ogłoszenie

Gwarantujemy !! Z nami Pozyskasz NOWYCH KLIENTÓW !!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: śląskie
Firma: Royal-Link
Powiat: m. Katowice
Miasto: Katowice
E-mail: info@royal-link.pl
Strona www: www.royal-link.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 12000
dodano: 2017.07.04
ważne do: 2017.12.31
wyświetleń: 141

Szczegóły oferty:

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu ofertę dedykowaną specjalnie dla firm. Dzięki naszej ofercie traficie Państwo w kilka minut do setek nowych potencjalnych klientów.

Masowa wysyłka maili (Mass Mailing) to doskonałe źródło pozyskiwania nowych klientów oraz budowania wartościowych relacji biznesowych...

Aby zobrazować w praktyce jak marketing mailowy może przyczynić się do pozyskania przez Państwa nowych klientów, posłużymy się poniższym przykładem!

Proszę wyobrazić sobie, że Państwa oferta dociera w przeciągu kilku godzin do 100, 200 lub 500 tysięcy nowych potencjalnych klientów!!. Oczywiście jesteśmy realistami i zdajemy sobie sprawę, że nie każdy wysłany e-mail gwarantuje Państwu pozyskanie nowego klienta. Statystyki oparte na wysyłanych przez nas kampaniach mailingowych niezbicie dowodzą, że odbiorcy zapoznają się z około 15-20 procent maili reklamowych. W praktyce oznacza to, że po wysyłce np. 100 tysięcy maili reklamowych, z ich treścią zapozna się od 15 do 20 tysięcy odbiorców. Co oczywiście dalej nie jest gwarantem pozyskania przez Państwa nowego klienta. Jednak pomyślmy....niech tylko 10 procent czyli np. 2 000 osób do których dotrze e-mail z Państwa ofertą kliknie w odnośnik kierujący do Państwa strony WWW i zapozna się z Państwa ofertą....w praktyce oznacza to już 2 000 nowych, potencjalnych klientów.

Jeżeli na telefon lub wysłanie zapytania ofertowego zdecyduje się tylko 10 procent z 2 000 nowych zainteresowanych Państwa ofertą osób..to jest to 200 osób, które chcą nawiązać z Państwem relacje biznesowe, a to tylko 0,01 procent ze 100 000 maili, które dla Państwa wysłaliśmy, ale aż 200 nowych szans na sprzedaż Państwa usług czy produktów.

Ten przytoczony przykład doskonale pokazuje jak dzięki naszej usłudze w bardzo krótkim czasie mogą Państwo pozyskać 200 nowych klientów. Oczywiście, liczby o których tu mówimy to tylko przykłady. Celowo pokazaliśmy że już przy procentowo minimalnym zainteresowaniu Państwa kampanią mailingową, pozyskują Państwo pokaźną liczbę cennych kontaktów z nowymi klientami. Co również istotne, biorąc pod uwagę szybkość wysyłki kampanii mailingowej nie ma w chwili obecnej lepszego rozwiązania na pozyskanie w przeciągu np. 1 dnia roboczego większej liczby nowych kontaktów biznesowych.

Proszę się teraz na spokojnie zastanowić…

Czy są Państwo w stanie wskazać bardziej atrakcyjną cenowo formę reklamy internetowej, gwarantującą wyższą stopę zwrotu.

Cennik kampanii mailingowej .

Wysyłka 50 000 adresów - 499,00 PLN

Wysyłka 100 000 adresów - 899,00 PLN

Wysyłka 200 000 adresów - 1499,00 PLN

Wysyłka 500 000 adresów - 2499,00 PLN

Wysyłka powyżej 500 000 adresów - ZAPYTAJ NAS O CENĘ

PROJEKT MAILA REKLAMOWEGO - PROJEKT GRAFICZNY

GRATIS !!!!

Poniżej lista działań, które wykonamy przed startem kampanii:

Audyt- analiza Państwa branży i oferty, ze szczególnym uwzględnieniem produktów/usług, które będziemy promować.

Analiza mocnych i słabych stron oferty.

Analiza Państwa strony WWW. Ewentualne sugestie dotyczące zmian, optymalizacji podstron, na które będą trafiały zainteresowane osoby.

Analiza grupy docelowej do której skierowane zostaną maile reklamowe.

Graficzne opracowanie projektu maila reklamowego.

Testy Antyspamowe.

Zapraszamy na naszą stronę http://www.royal-link.pl

Pozdrawiamy,

Royal-Link


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się