Zaawansowane
Ogłoszenie

Kamera cyfrowa Canon

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Osoba: Zygmunt
Powiat: cały kraj
Strona www: http://foto-i-kamery.blog.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 11568
dodano: 2017.06.25
ważne do: 2017.12.22
wyświetleń: 51

Szczegóły oferty:

Kompaktowa kamera wyposażona w obiektyw z 32-krotnym zoomem oraz funkcją zaawansowanego zoomu nawet 57x. Zapewnia wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości Full HD zapisywane na uniwersalnych kartach SDHC/SDXC. Model ten wyróżnia też wysoka jakość dźwięku, dopasowywanego do nagrywanej sytuacji.
Bezproblemowe nagrywanie i udostępnianie

Duży, jasny pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm zapewnia prostą, intuicyjną obsługą opuszkami palców, a lekka, kompaktowa konstrukcja umożliwia komfortowe nagrywanie.
Doskonała jakość

Szeroka gama zaawansowanych technologii zapewnia zachwycającą jakość wideo w rozdzielczości Full HD - niezależnie od tego, co nagrywasz. Kamera jest wyposażona w zaawansowany obiektyw z 57-krotnym zoomem umożliwiający nagrywanie odległych szczegółów z automatyczną funkcją pomocy w kadrowaniu przy powiększaniu, która utrzymuje obiekt w kadrze, oraz inteligentną stabilizację obrazu automatycznie przeciwdziałającą drganiom kamery i zapobiegającą rozmyciom obrazu.

Doskonały dźwięk

Funkcja wyboru scen audio wybiera jeden z 5 trybów i automatycznie optymalizuje ustawienia dźwięku, dopasowując je do danej sceny, dzięki czemu filmy brzmią tak dobrze, jak wyglądają.

Więcej na http://foto-i-kamery.blog.pl/


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się