Zaawansowane
Ogłoszenie

Działka inwestycyjna w Kraśniku Fabrycznym

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Cena: 259 000,00 PLN
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 531693177
Strona www: https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRFV5
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 10995
dodano: 2017.05.30
ważne do: 2017.11.26
wyświetleń: 50

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana przy ul. Granicznej w Kraśniku. Nieruchomość jest płaska, niezabudowana oraz bez zadrzewień; zajmuje pow. 5014 m², jej szerokość wynosi 23 m, natomiast długość 220 m.

Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną lokalizacją - położona jest wśród osiedla nowo powstałych budynków jednorodzinnych, niedaleko Galerii Londyn, marketów: Carrefour, Biedronka, Lidl, Mrówka, z dogodnym dojazdem do centrum, ale blisko przyrody - od południa nieruchomość graniczy z lasem, niedaleko też są stawy oraz zalew.

Sieć energetyczna jest dostępna na nieruchomości, dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sieć wodociągowa, gazowa (po drugiej stronie ulicy) i kanalizacyjna.

Wg MPZP nieruchomość została w części przeznaczona pod teren zabudowy mieszkaniowej mieszanej MM o charakterze śródmiejskim z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod różne formy zabudowy mieszkaniowej i usługi nieuciążliwe (istnieje możliwość wybudowania budynku o wysokości do 4 kondygnacji nadziemnych!). Ta forma zabudowy dopuszczalna jest na obszarze 2751 m² od ul. Granicznej, resztę przeznaczono pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN.

Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną - istnieje możliwość wydzielenia z nieruchomości kompleksu działek budowlanych o pow. 6 arów, które w przyszłości można zagospodarować lub odsprzedać z zyskiem. Cena jednostkowa oferowanej nieruchomości wynosi 5200 zł za ar, natomiast po podziale, cena jednostkowa działki wydzielonej może osiągnąć nawet dwukrotność tej wartości, co oznacza wysoką stopę zwrotu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRFV5


Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9:00 do 17:00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11.
Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami. Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup. U nas otrzymasz taką samą ofertę jak w banku z tą różnicą, że dzięki nam omijasz kolejki i twój wniosek trafia od razu tam gdzie powinien. Powiadomimy Cię rzetelnie czy masz szansę na kredyt.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama